Фреза пазова пряма кінцева D-14 мм, d-8 мм Pobedit P-1002-08-14
Артикул:P-1002-08-14
Код товару:23.64.67
Виробник:Pobedit
®Оригінал
Наявність: В наявності
Ціна:284грн
В кошику
Характеристики
Діаметр фрези (D)14 мм
Діаметр хвостовика (d)8 мм
Довжина ніжки50 мм
Висота ножа (H)20 мм
Кількість ножів (Z)2+1
Габарити упаковки115x45x35 мм