Труборіз акумуляторний по нержавіючій сталі MILWAUKEE M12 PCSS54-0 до 54мм (каркас)
Артикул:4933498374
Код товару:30.59.85
Виробник:Milwaukee
®Оригінал
Безкоштовна доставка по Україні
Відвантаження протягом 1-5 робочих днів
Наявність: В наявності
В кошику
Характеристики
ТехнологіїM12 Брастар
Макс. глибина різання, мм1,5
Швидкість без навантаження об/хв.330
Напруга акумулятора,12
ПлатформаМ12
Місткість акумулятора, Аг4
Тип акумулятораЛівий
ДвигунЯскравий
Гарантія, місяць.36
Кількість одиниць, шт4
Джерело живленняАкумулятор
Опис
Характерні особливості 35 42 54 мм M12PCSS54:
Перший у світі акумуляторний труборіз, здатний різати встановлені труби з нержавіючої сталі
Можливість різання нержавіючої сталі, сталі та міді розміром 35, 42, 54 мм.
До 45 розрізів на одному акумуляторі M12 4,0 А·ч
Високопродуктивний двигун зі швидкістю обертання 330 об/хв - ріже трубу з нержавіючої сталі діаметром 54 мм менш ніж за 30 секунд.
Автоматичний різальний механізм - ріже встановлену трубу із зазором всього 43 мм.
Характеристики акумулятора M12 B4 ємністю 4,0 Ач:
Інтелектуальна електроніка Milwaukee® REDLINK™
Можна використовувати при температурі -20 °C
До 2 разів більше часу роботи*, до 20% більше потужності*, до 2 разів більше зарядок*
Інтегровані зварні рами
Поділ клітин Гумове
покриття для захисту від ударів та вібрації
Характеристики
оптимізує швидкість заряджання при екстремальних температурах, продовжуючи термін служби акумулятора
Герметична друкована плата захищає електроніку від пилу, вологи та ударів.
Акумулятори REDLITHIUM-ION™ 3,0 Ач/4,0 Ач заряджаються за 60/80 хв. або менше
Акумулятори REDLITHIUM-ION™ 1,5 Аг/2,0 Ач заряджаються за 30/40 хв. або менше
У комплект входить:
1 х сталевий різак 35 42 54 мм M12PCSS54