Автомобільний підйомник 2-х стійковий 3,5т 380В LAUNCH TLTW-235SCA-380
Артикул:TLTW-235SCA-380
Код товару:11.17.45
Виробник:LAUNCH
®Оригінал
Наявність: Немає в наявності
Характеристики
Вантажопідйомність3,5т
Напруга електроживлення380В
Потужність електродвигуна2,2 кВт
Висота підйому1880 мм
Час підйому50 с
Час опускання40 стор
Загальна висота підйомника3840 мм
Загальна ширина підйомника3420 мм
Відстань між стійками2750 мм
Ширина проїзду2486 мм
Розмір анкерадовжина – 160мм; Ø - 18мм
Габарити для транспортування2900х610х650 мм
Об'єм для транспортування1,5 м3
Вага700 кг
Синхронізаціяверхня
Розблокуванняавтоматична
Опис
Витяг світового класу з верхньою синхронізацією вантажопідйомністю на 3,5 т, висотою підйому 1880мм! З автоматичним розблокуванням захисних стопорів, 2-х стійковий електрогідравлічний, асиметричний підйомник (передня лапа – двосекційна, довжина 600-1200мм; задня лапа – трисекційна, довжина 900-1400мм)  з верхньою рампою для СТО з нео. Автоматичне розблокування механізму безпеки. Вантажопідйомність - 3,5 тонн Напруга живлення: 380В, потужність 2,2 кВт. На витяг надається 36 місяців гарантії! Також можна скористатися послугами наших установників, які встановлюють підйомник на підготовлені заздалегідь підлоги. На встановлення також надається гарантія.