Автомобільний підйомник 2-х стійковий 4т 380В LAUNCH TLTW-240SBA-380
Артикул:TLTW-240SBA-380
Код товару:11.17.47
Виробник:LAUNCH
®Оригінал
Безкоштовна доставка по Україні
Відвантаження протягом 1-3 робочих днів
Наявність: В наявності
Ціна:125 400грн
В кошику
Характеристики
Вантажопідйомність
Напруга електроживлення380В
Потужність електродвигуна2,2 кВт
Висота підйому1880 мм
Час підйому50 с
Час опускання40 стор
Загальна висота підйомника2860 мм
Загальна ширина підйомника3370 мм
Відстань між стійками2750 мм
Ширина проїзду2486 мм
Розмір анкерадовжина – 160 мм; Ø - 18 мм
Габарити для транспортування2850х850х550 мм
Вага655 кг
Синхронізаціянижня
Розблокуванняавтоматична
Опис
Витяг світового класу з нижньою синхронізацією вантажопідйомністю на 4 тонни, висотою підйому 1880мм. З автоматичним розблокуванням захисних стопорів. Відмінний варіант для автосервісів із великим потоком автомобілів. 2-х стійковий електрогідравлічний, асиметричний підйомник підйомник (передня лапа – двосекційна, довжина 600-1200мм; задня лапа – трисекційна, довжина 900-1400мм)  з підлоговою рамою для СТО з обмеженою висотою стель (нижня). Автоматичне розблокування механізму безпеки. Вантажопідйомність – 4 тонни. Напруга живлення 380В, потужність 2,2 кВт. На витяг надається 36 місяців гарантії. Також є можливість скористатися послугами наших установників, які встановлюють підйомник на підготовлені заздалегідь підлоги. На установку також надається гарантія на частини 5 років.