Пасатижі переставні 7" (175мм) SCHEPPACH BAUM AUTO SCH-613U175
Артикул:SCH-613U175
Код товару:29.60.45
Виробник:BAUM AUTO
®Оригінал
Наявність: Немає в наявності
Характеристики
Длина175 мм
ОсобливістьНалаштування кнопки ширини відкриття
Габарити упаковки220x75x20 мм