З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 100 мм (LFC-01100)
Артикул:LFC-01100
Код товару:31.12.36
Виробник:Presto-PS
®Оригінал
Наявність: В наявності
Ціна:203грн
В кошику
Характеристики
Роз'ємніні
Типз'єднання
Для шлангів діаметром100 мм
Вага0,05 кг
Об `єм0,0002 м?
Об'ємна вага0,04 кг/м?
Країна виробникКитай
Кількість в упаковці10 шт
Одиниця1 шт
Варіанти товару
ФотоНазваДля шлан­гів ді­амет­ромЦіна, грнКупити
З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 100 мм (LFC-01100)З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 100 мм (LFC-01100). Докладніше...100 мм203грн
В кошику
З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 50 мм (LFC-0150)З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 50 мм (LFC-0150). Докладніше...50 мм - Немає в наявності
З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 75 мм (LFC-0176)З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 75 мм (LFC-0176). Докладніше...75 мм119грн
Опис
Особливості
Ремонтне з'єднання Presto-PS для шланга "LFT" 100 мм (LFC-01100) застосовується для з'єднання шлангу "LFT". Його використання дозволяє швидко і надежно з'єднати шланги "LFT" діаметром 100 мм (4") між собою або усунути розриви та пошкодження шланга. Без можливості швидкого роз'єднання.
Переваги
  • Ребристі грані надійно тримають шланг;
  • Виготовлення із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
  • Простота монтажу;
  • Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція щодо монтажу:
  1. Обрізати рівно під 90" градусів сполучні або пошкоджені ділянки шланга;