З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 100 мм (LFC-01100)
Артикул:LFC-01100
Код товара:31.12.36
Производитель:Presto-PS
®Оригинал
Наличие: В наличии
Цена:203грн
В корзине
Характеристики
Роз'ємніні
Tипз'єднання
Для шлангов диаметром100 мм
Вес.0,05 кг
Объём.0,0002 м?
Объемный вес0,04 кг/м?
Країна виробникКитай
Количество в упаковки10 шт
Единица1 шт
Варианты товара
ФотоНазваниеДля шлан­гов ди­амет­ромЦена, грнКупить
З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 100 мм (LFC-01100)З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 100 мм (LFC-01100). Подробнее...100 мм203грн
В корзине
З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 50 мм (LFC-0150)З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 50 мм (LFC-0150). Подробнее...50 мм - Нет в наличии
З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 75 мм (LFC-0176)З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 75 мм (LFC-0176). Подробнее...75 мм119грн
Описание
Особливості
Ремонтне з'єднання Presto-PS для шланга "LFT" 100 мм (LFC-01100) застосовується для з'єднання шлангу "LFT". Його використання дозволяє швидко і надійно з'єднати шланги "LFT" діаметром 100 мм (4") між собою або усунути розриви та пошкодження шланга. Без можливості швидкого роз'єднання. З'єднання виготовлено з якісного ПВХ, довговічне, стійке до впливу ультрафіолету та водорозчинних добрив.
Переваги
  • Ребристі грані надійно тримають шланг;
  • Виготовлений із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
  • Простота монтажу;
  • Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція щодо монтажу:
  1. Обрізати рівно під 90" градусів сполучні або пошкоджені ділянки шланга;