Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 100 мм (LFE-01100)
Артикул:LFE-01100
Код товару:31.12.39
Виробник:Presto-PS
®Оригінал
Наявність: В наявності
Ціна:168грн
В кошику
Характеристики
Типзаглушка
Для шлангів діаметром100 мм
Вага0,05 кг
Об `єм0,0002 м?
Об'ємна вага0,04 кг/м?
Країна виробникКитай
Кількість в упаковці10 шт
Одиниця1 шт
Варіанти товару
ФотоНазваДля шлан­гів ді­амет­ромЦіна, грнКупити
Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 100 мм (LFE-01100)Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 100 мм (LFE-01100). Докладніше...100 мм168грн
В кошику
Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 50 мм (LFE-0150)Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 50 мм (LFE-0150). Докладніше...50 мм67грн
Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 75 мм (LFE-0176)Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 75 мм (LFE-0176). Докладніше...75 мм119грн
Опис
Особливості
Заглушка Presto-PS для шланга "LFT" 100 мм (LFE-01100) використовується для перекриття кінця шланга "LFT". Його використання дозволяє швидко і надійно заглушити шланги "LFT" діаметром 100 мм (4") на його закінченні.
Переваги
  • Ребристі грані надійно тримають шланг;
  • Виготовлення із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
  • Простота монтажу;
  • Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу:
  1. Обрізати рівно під 90" градусів ділянку шланга, який потрібно заглушити;