Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 100 мм (LFE-01100)
Артикул:LFE-01100
Код товара:31.12.39
Производитель:Presto-PS
®Оригинал
Наличие: В наличии
Цена:168грн
В корзине
Характеристики
Tипзаглушка
Для шлангов диаметром100 мм
Вес.0,05 кг
Объём.0,0002 м?
Объемный вес0,04 кг/м?
Країна виробникКитай
Количество в упаковки10 шт
Единица1 шт
Варианты товара
ФотоНазваниеДля шлан­гов ди­амет­ромЦена, грнКупить
Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 100 мм (LFE-01100)Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 100 мм (LFE-01100). Подробнее...100 мм168грн
В корзине
Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 50 мм (LFE-0150)Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 50 мм (LFE-0150). Подробнее...50 мм67грн
Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 75 мм (LFE-0176)Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 75 мм (LFE-0176). Подробнее...75 мм119грн
Описание
Особливості
Заглушка Presto-PS для шланга "LFT" 100 мм (LFE-01100) використовується для перекриття кінця шланга "LFT". Її використання дозволяє швидко і надійно заглушити шланги "LFT" діаметром 100 мм (4") на його закінченні. Процес монтажу не займає багато часу та не потребує спеціальних навичок. Заглушка виготовлена з якісного ПВХ, довговічного, стійкого до дії ультрафіолету та водорозчинних добрив.
Переваги
  • Ребристі грані надійно тримають шланг;
  • Виготовлений із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
  • Простота монтажу;
  • Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу:
  1. Обрізати рівно під 90" градусів ділянку шланга, який потрібно заглушити;