Ключ Г-подібний 6-гранний 1.27мм Forsage ROCKFORCE F-7640127
Артикул:F-7640127
Код товару:23.77.34
Виробник:ROCKFORCE
®Оригінал
Наявність: Немає в наявності
Характеристики
Длина50мм
Робочий профільХЕХ
Робочий розмір1.27мм
Варіанти товару
ФотоНазваРоз­мір ммГра­ніФор­маЦіна, грнКупити
Ключ Г-подібний 6-гранний 2мм Forsage ROCKFORCE F-76402Ключ Г-подібний 6-гранний 2мм Forsage ROCKFORCE F-76402. Докладніше...26 гранейГ-подібні - Немає в наявності
Ключ 6-гранний Г-подібний 3мм Forsage ROCKFORCE F-76403Ключ 6-гранний Г-подібний 3мм Forsage ROCKFORCE F-76403. Докладніше...36 гранейГ-подібні - Немає в наявності
Ключ 6-гранний Г-подібний 4мм Forsage ROCKFORCE F-76404Ключ 6-гранний Г-подібний 4мм Forsage ROCKFORCE F-76404. Докладніше...46 гранейГ-подібні - Немає в наявності
Ключ 6-гранний Г-подібний 5мм Forsage ROCKFORCE F-76405Ключ 6-гранний Г-подібний 5мм Forsage ROCKFORCE F-76405. Докладніше...56 гранейГ-подібні - Немає в наявності
Ключ 6-гранний Г-подібний 6мм Forsage BAUM AUTO F-76406Ключ 6-гранний Г-подібний 6мм Forsage BAUM AUTO F-76406. Докладніше...66 гранейГ-подібні - Немає в наявності
Ключ 6-гранний Г-подібний 7мм Forsage ROCKFORCE F-76407Ключ 6-гранний Г-подібний 7мм Forsage ROCKFORCE F-76407. Докладніше...76 гранейГ-подібні - Немає в наявності
Ключ 6-гранний Г-подібний 8мм Forsage ROCKFORCE F-76408Ключ 6-гранний Г-подібний 8мм Forsage ROCKFORCE F-76408. Докладніше...86 гранейГ-подібні - Немає в наявності
Ключ Г-подібний 6-гранний 9мм FORSAGE F-76409Ключ Г-подібний 6-гранний 9мм FORSAGE F-76409. Докладніше...96 гранейГ-подібні42грн
В кошику
Ключ 6-гранний Г-подібний 10мм Forsage BAUM AUTO F-76410Ключ 6-гранний Г-подібний 10мм Forsage BAUM AUTO F-76410. Докладніше...106 гранейГ-подібні - Немає в наявності
Ключ Г-подібний 6-гранний 11мм FORSAGE F-76411Ключ Г-подібний 6-гранний 11мм FORSAGE F-76411. Докладніше...116 гранейГ-подібні - Немає в наявності
Ключ 6-гранний Г-подібний 12мм Forsage ROCKFORCE F-76412Ключ 6-гранний Г-подібний 12мм Forsage ROCKFORCE F-76412. Докладніше...126 гранейГ-подібний - Немає в наявності
Ключ Г-подібний 6-гранний 13мм Forsage ROCKFORCE F-76413Ключ Г-подібний 6-гранний 13мм Forsage ROCKFORCE F-76413. Докладніше...136 гранейГ-подібні - Немає в наявності
Ключ 6-гранний Г-подібний 14мм Forsage ROCKFORCE F-76414Ключ 6-гранний Г-подібний 14мм Forsage ROCKFORCE F-76414. Докладніше...146 гранейГ-подібні - Немає в наявності
Ключ Г-подібний 6-гранний 16мм Forsage FORCEKRAFT F-76416Ключ Г-подібний 6-гранний 16мм Forsage FORCEKRAFT F-76416. Докладніше...166 гранейГ-подібні - Немає в наявності
Ключ Г-подібний 6-гранний 17мм FORSAGE F-76417Ключ Г-подібний 6-гранний 17мм FORSAGE F-76417. Докладніше...176 гранейГ-подібні187грн
В кошику
Ключ Г-подібний 6-гранний 19мм Forsage ROCKFORCE F-76419Ключ Г-подібний 6-гранний 19мм Forsage ROCKFORCE F-76419. Докладніше...196 гранейГ-подібні252грн
Ключ Г-подібний 6-гранний 24мм FORSAGE F-76424Ключ Г-подібний 6-гранний 24мм FORSAGE F-76424. Докладніше...246 гранейГ-подібні - Немає в наявності